آماده سازی نرم افزار برداشت مکانیزه شبکه های توزیع برق توسط شرکت مهندسی کارا رعد نیرو.
نرم افزار برداشت مکانیزه که باتلاش مهندسین شرکت کارا رعد نیرو از جمله مهندس محمد رضا اسعدی مهندس سعید حسنی نوه و مهندس سعید ایرانژاد در حال عملیاتی شدن میباشد گام بسار مهمی در صنعت برداشت اطلاعات شبکه های توزیع برق میباشد.که به زودی روانه این صنعت خواهد شد. در نگارش بعدی بصورت کاملتر از این محصول صحبت خواهد شد.
1394/02/14 00:53

همیشه یکی از مهمترین مسایل مربوط به حفظ و نگهداری شبکه های توزیع برق داشتن اطلاعات صحیح و کامل از شبکه برق بوده است.برداشت اطلاعات یکی از بزرگترین برنامه های اجرایی در این صنعت میباشد که توسط پیمان کاران و طبق چک لیست های معتبر شرکت محترم توانیر صورت میگرفته.

شرکت مهندسی کارا رعد نیرو با این دیدگاه که اطلاعات برداشت شده کاملا طبق واقعیت وبدون خطا برداشت شوند دست به نوشتن نرم افزاری دقیق و بسیار کارا آمد که پروژهای برداشت اطلاعات را تا حد بسیار بالای بدون خطا میکند و سرعت برداشت اطلاعات شبکه را نیز افزایش میدهد.در جلسات متعددی در اتاق فکر شرکت کارا رعد نیرو که متشکل از مهندسین سعید حسینی نوه,مهندس محمد رضا اسعدی ومهندس سعید ایران نژاد پروژه ساخت نرم افزار برداشت مکانیزه اطلاعات شبکه های توزیع برق را تصویب و به مرحله اجرا رساندند.

به زودی این محصول در قسمت محصولات شرکت به صورت کامل تشریح میشود.

شرکت مهندسی کارا رعد نیرو کمال سپاس و تشکر را ازاین عزیزان که تمام وقت در این عرصه فعالیت میکنند را دارد.

                                                                                                           

    نگارش:میثم رشیدی

 


اولویت: خیلی مهم
گالری تصاویر خبر
[برداشت شبکه توزیع,مکانیزه شدن برداشت]